Przewodnik "Woda oczyszczona w produkcji farmaceutycznej"

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać BEZPŁATNY przewodnik na temat przygotowania wody oczyszczonej i wody do iniekcji (WFI) dla przemysłu farmaceutycznego i biotechnologii.  

Zapoznaj się z technologiami usuwania zanieczyszczeń z wody, standardami czystości, najlepszymi praktykami, wskazówkami i poradami na temat wytwarzania bezpiecznej i zgodnej z przepisami wody dla produkcji farmaceutycznej i biotechnologii.

Wypełniając ten formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt w celu przedstawienia informacji na temat rozwiązań, produktów i usług Veolia Water Technologies.

Twoje dane

* pola obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Veolia Water Technologies Sp. z o.o. w celu otrzymywania informacji handlowych i marketingowych


 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Veolia Water Technologies Sp. z o.o. w celu komunikacji marketingowej na podany przeze mnie numer telefonu

------
Administratorem Państwa danych osobowych jest Veolia Water Technologies Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 2. Przysługuje Państwu prawo do złożenia sprzeciwu, dostępu do danych, ich sprostowania, aktualizacji i usunięcia, prawo do otrzymania kopii danych.
Pełną informację na temat RODO znajdą Państwo w naszej Polityce prywatności

------