Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Veolia Water Technologies Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Puławska 2, w celach marketingowych. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem/am się z treścią Polityki prywatności.

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych: 
Marcin Nawojski [email protected]

Twoje dane

Twoja wiadomość

file types: JPG, PDF, PNG, GIF / up to 8 Mot(s)
Maksymalna liczba plików: 5.
Limit 8 MB.
Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, png, txt, rtf, html, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, xml, zip.
ZGODY
Zaznacz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania połączeń telefonicznych mających na celu przedstawienie oferty przez Veolia Water Technologies Sp. z o.o zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną wysyłanych przez Veolia Water Technologies Sp. z o.o zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
------------------

Administratorem Państwa danych osobowych jest Veolia Water Technologies Sp. z o.o. Przysługuje Państwu prawo do złożenia sprzeciwu, dostępu do danych, ich sprostowania, aktualizacji i usunięcia, prawo do otrzymania kopii danych. Pełną informację na temat RODO znajdą Państwo w naszej Polityce prywatności.