Veolia Water Technologies w Polsce

Veolia Water Technologies Sp. z o.o. jest jednym z czołowych dostawców rozwiązań technologicznych w zakresie uzdatniania wody i oczyszczania ścieków dla zakładów przemysłowych i  komunalnych przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych. 

Spółka należy do międzynarodowej grupy Veolia będącej liderem w optymalnym zarządzaniu gospodarką wodno-ściekową, energetyczną i odpadami.

 

Łącząc międzynarodowe doświadczenie i innowacyjność, Veolia Water Technologies oferuje rozwiązania dopasowane do każdej sytuacji i wymagań, a dostęp do zróżnicowanych procesów w połączeniu z umiejętnościami zarządzania powodują, że możemy zrealizować technologicznie zaawansowane przedsięwzięcia o dużej skali. 

Nasze portfolio obejmuje szereg technologii w obszarach: 

  • przygotowanie wody technologicznej i ultraczystej
  • oczyszczanie wody użytkowej
  • uzdatnianie wody pitnej 
  • oczyszczanie ścieków przemysłowych, w tym trudnych do oczyszczenia ścieków specyficznych,
  • zatężanie strumieni w procesach odparowania i krystalizacji 
  • odzysk reagentów i produktów ubocznych ze strumieni odpadowych 
  • oczyszczanie ścieków komunalnych
  • rozwiązania mobilne.

Dostarczamy również szereg produktów standaryzowanych, systemów pakietowych (dostępnych w wersji  "skid" lub według indywidualnych potrzeb klienta) z zakresu filtracji, ultrafiltracji, odwróconej osmozy, wymiany jonowej, ciągłej dejonizacji, zmiękczania, odparowania, jednostki multi-technologiczne itp.

Oferowane przez nas usługi obejmują wszystkie fazy projektu w zakresie gospodarki wodno-ściekowej - od planowania poprzez, przygotowanie audytów wodnych, przeprowadzenie badań pilotowych, dobór technologii i opracowanie rozwiązań, dostawy urządzeń i linii technologicznych, wsparcie eksperckie i nadzór nad realizacją inwestycji, rozruch aż do pełnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz utrzymania obiektu, również w sytuacjach awaryjnych.

Naszą specjalnością jest dostarczanie rozwiązań gospodarki wodno-ściekowej dopasowanych do wymagań i potrzeb klientów. 


 

Od 2010 r. firma Veolia Water Technologies Sp. z o.o. uczestniczy w programie Rzetelna Firma. 
Program prowadzony jest pod patronatem Krajowego Rejestru Długów i potwierdza wiarygodność i przejrzystość płatniczą firmy oraz stosowanie się do zasad etycznego prowadzenia biznesu.  

Sprawdź naszą rzetelność na: https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/W14VRIKA  

 

 

W Veolia wierzymy, że firma musi wyrażać więcej niż tylko działalność i misję, że ma powołanie i ambicje. W Veolia mamy cel i jesteśmy dumni, że nasza firma to znacznie więcej niż tylko biznes.