Kariera w Veolia Water Technologies

Buduj swoją ścieżkę kariery i pomagaj w tworzeniu zrównoważonej przyszłości

W Veolia Water Technologies jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii uzdatniania wody w Grupie Veolia — organizacji wyznaczającej standardy w zakresie transformacji ekologicznej.

Nazywamy siebie „Resourcerami”, ponieważ naszą misją niezmiennie pozostaje odnawianie zasobów świata. Robimy to, zapewniając dostęp do bezpiecznej, czystej wody pitnej i rozwiązań sanitarnych, aby zachować i chronić zasoby wodne dla przyszłych pokoleń.

Wierzymy, że dzięki innowacjom możemy poprawić zrównoważenie i zdolność adaptacji gospodarki wodnej, dlatego też jesteśmy zaangażowani w realizację celów zrównoważonego rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych wszędzie tam, gdzie dotyczy to wody.

Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, której celem jest stawianie czoła wyzwaniom ekologicznym, dołącz do nas; ponieważ razem możemy wiele zmienić i zrobimy to.

Work Veolia

 

Dołącz do ponad 6600 Pracowników zaangażowanych w proces transformacji ekologicznej.

90krajów

937pracowników zewnętrznych na całym świecie

23,7godzin szkoleń na osobę

282możliwości w ramach globalnej mobilności

Nasz zespół obejmuje wiele różnych poziomów wiedzy i umiejętności, od stażystów w dziedzinie ochrony środowiska po doświadczonych inżynierów chemików, kierowników projektów i inżynierów oczyszczania ścieków, i oferuje mnóstwo ścieżek kariery, które można do każdego indywidualnie dopasować.

Tym, co nas łączy jako „Resourcerów”, jest nasz sposób myślenia. Gdziekolwiek jesteśmy, bez względu na realizowane zadanie: zawsze jesteśmy optymistami, nigdy się nie poddajemy i razem idziemy naprzód.

Szukasz pracy związanej z ochroną środowiska, jedynej w swoim rodzaju?

 

Czy wiesz, że...

95% naszych, pracowników

uważa, że ich praca i wkład są przydatne, natomiast

89% jest dumnych z pracy w Veolii*.

 

*na podstawie odpowiedzi ponad 5000 naszych pracowników udzielonych w ramach przeprowadzonego przez IPSOS w 2022 roku badania zaangażowania pracowników.

Nasze wartości

Resourcers

Nasze zobowiązanie wobec ciebie

 

Tym, co nas wyróżnia, są nasi ludzie. Zdajemy sobie sprawę z wyjątkowości i siły naszych Pracowników i z dumą wspieramy i rozwijamy ich talenty. Nie ma znaczenia, czy są to stażyści w dziedzinie ochrony środowiska, inżynierowie, eksperci ds. wody, czy też członkowie naszych zespołów korporacyjnych. Talent to Talent.

W Veolia Water Technologies masz możliwość rozwijania swoich umiejętności lokalnie lub za granicą, w bezpiecznym środowisku pracy, w którym wzajemnie się szanujemy. Oferujemy kompleksowe programy szkoleniowe, promujemy różnorodność, a wszyscy nasi Pracownicy codziennie pracują, aby wspierać transformację ekologiczną celem budowania lepszego świata.

Rozwój Twojej kariery w naszej firmie

Niezależnie od tego, czy używasz głowy, rąk, czy jednego i drugiego, w naszym zespole znajdziesz odpowiednią ścieżkę kariery.

Zapewniamy każdemu Pracownikowi, satysfakcjonującą karierę, niezależnie od poziomu i stanowiska – od praktykantów po doświadczonych specjalistów, od działań w terenie po pracę w korporacji.

 

Zostań osobą zmieniającą zasady gry, dołącz do nas

Ponad 4000 ofert pracy