Kariera

DOŁĄCZ DO NAS

9.000 pracowników Veolia Water Technologies (VWT) czeka na Ciebie, abyś dołączył do nich w  dążeniu do wspólnego celu: wyceny zasobów wodnych na całym świecie i zachowania równowagi pomiędzy ochroną tego cennego ekosystemu a potrzebami klientów. Istnieje wiele różnych osobowości i umiejętności tworzących nasz zespół, z mnóstwem ścieżek kariery, które można dopasować - jest to kluczowo ceniona propozycja  przy dołączaniu do VWT. Będziesz miał okazję rozwijać swoje talenty w kraju i za granicą, dzięki dogłębnym programom szkoleniowym i kontaktom z siecią naszych współpracowników - w tym ekspertów w dziedzinie uzdatniania wody, techników i doświadczonych biznesmenów.

 

Nasze DNA

 • Oddanie: Firma Veolia Water Technologies jest świadoma problemów i głównych wyzwań środowiskowych naszego stulecia. Niezależnie od tego, jaką funkcję pełnimy dla naszych klientów, kierujemy się chęcią sprostania tym wyzwaniom - wykorzystując nasze umiejętności dla dobra środowiska i ochrony zasobów wodnych. Wewnątrz firmy, rozwój umiejętności i kariery naszych pracowników, jak również zapewnienie im bezpiecznego miejsca pracy, są naszymi priorytetami.
   
 • Innowacja: Nasze technologie są podstawą naszej wiedzy fachowej. Podchodzimy do innowacji w sposób ustrukturyzowany, dążąc do znalezienia nowych rozwiązań, które spełniają potrzeby naszych klientów, przygotowując naszą firmę na nadchodzące lata. Dołączając do VWT, odegracie Państwo aktywną rolę w tej ewolucji.
   
 • Determinacja: Niezależnie od wymiaru i natury projektu -każde rozwiązanie jest dla nas ważne. Kierowani pragnieniem zadowolenia naszych klientów i osiągnięciem efektów, z których możemy być dumni, zawsze pracujemy z determinacją i pasją by zapewnić każdemu projektowi zapewnić miano sukcesu.
   
 • Różnorodność: Dzięki doświadczeniu i bogactwu kulturowemu naszych zespołów staliśmy się firmą wzorcową w dziedzinie uzdatniania wody na arenie międzynarodowej. W VWT różnorodność naszych pracowników uważamy za prawdziwy atut.
   
 • Współpraca: Rozproszeni po całym świecie i złożeni z ludzi z różnych środowisk, nasze zespoły polegają na potędze współpracy, aby dokonać rzeczywistych zmian. Zaufanie, dzielenie się wiedzą i umiejętnościami stanowią podstawę pracy opartej na projektach - a współpraca jest kluczem do uwolnienia sukcesu.
   


By dowiedzieć się wszystkiego, co warto wiedzieć o naszej w firmie, odwiedź stronę:

 

Twoje doświadczenie

Veolia Water Technologies jest dumna, że jest firmą odpowiedzialną. Utrzymanie satysfakcjonującego środowiska pracy, zapewnienie szacunku dla naszych wartości oraz wspieranie naszych pracowników w efektywnym zarządzaniu ich karierą są naszymi priorytetami dla naszego zespołu ds. zasobów ludzkich.

W Veolia Water Technologies nie uważamy żadnej kariery za linearną i prostą. Różnorodność naszych działań, przedsiębiorstw i międzynarodowej sieci pozwala nam oferować stymulujące i zróżnicowane możliwości kariery dla tych, którzy chcą coś zmienić. Naszą misją jest zwalczanie mentalności partykularnej, promowanie współpracy i przesuwanie granic tego, co jest możliwe.
Isabelle Pavelic
HR Director of Veolia Water Technologies

Uważamy, że różnorodność to wielki atut w dążeniu do Naszych celów, a docenianie wielu ścieżek kariery, szkoleń i osobowości naszych pracowników uznajemy za priorytet.

Niezależnie od Twojego wykształcenia, ścieżki kariery oraz umiejętności, to Twoje postawa ma największe znaczenie, gdy próbujesz znaleźć swoje miejsce w naszej organizacji - oraz indywidualna rola, jaką możesz odegrać w naszych projektach ochrony zasobów.
 

Zróżnicowane, liczne i nieograniczone ścieżki kariery

Nie ma ustalonej ścieżki kariery, którą można by prześledzić. Wręcz przeciwnie. Jest tyle różnych ścieżek kariery, ile jest osób w naszym zespole. W zależności od Twoich umiejętności, doświadczenia i aspiracji zawodowych, to od Ciebie zależy określenie ścieżki, którą Twoja kariera będzie przebiegać przez całe życie zawodowe - oraz będziesz miał swobodę, aby to zrobić we własnym tempie.

Podzielamy Twoją wizję poprzez promowanie szkoleń, dzielenie się umiejętnościami i zachęcanie do mobilności wewnętrznej. W ramach naszego dążenia do przełamania , aktywnie staramy się wypełnić luki pomiędzy naszymi różnymi firmami, jak również pomiędzy działami i granicami. Woda jest cennym zasobem i uniwersalną potrzebą, a nasze zespoły pracują we wszystkich czterech zakątkach świata. Dołącz do VWT, a uzyskasz dostęp do tej ekskluzywnej sieci wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie uzdatniania wody. 

 

Rozwój kariery

W miarę możliwości wspieramy i rozwijamy mobilność zawodową we wszystkich jej formach: mobilność funkcjonalną, poprzeczną, geograficzną itp. Dla nas wszystko jest możliwe. Poproś o przeniesienie, pracuj i mieszkaj  w nowym kraju lub mieście. Albo awansuj w szeregach naszej centrali i różnych jednostek operacyjnych. Zmień swoją specjalizację. Wykorzystaj nasze zasoby, aby znaleźć swoje miejsce w zupełnie nowym dziale.

Główny czynnikiem napędzającym Twoją karierę i mobilność, będzie fakt, że skorzystasz ze wsparcia naszych dedykowanych zespołów, które mogą doradzać i wspierać Cię w  definiowaniu, a następnie wdrażaniu Twoich projektów.
 


Nauka poprzez życie zawodowe
 

Przez cały rok prowadzimy wiele programów szkoleniowych, koncentrując się na wiedzy technicznej i umiejętnościach interpersonalnych. Nasze programy, dostępne w każdym kraju, w którym działamy, dostosowane do potrzeb przekrojowych i menedżerskich, mają na celu promowanie i rozwijanie umiejętności wspierających szanse zatrudnienia wszystkich naszych pracowników - niezależnie od poziomu hierarchii i obszaru wiedzy specjalistycznej. Zgodnie z ewolucją naszej organizacji i kontekstem naszej działalności, tworzymy, dostosowujemy i przebudowujemy naszą wewnętrzną ofertę szkoleniową, aby dopasować ją do potrzeb rynku. 

Veolia Water Technologies korzysta również z aktywnej sieci kampusów Veolia na całym świecie.

Veolia jest jedną z niewielu grup, które utworzyły specjalną "szkołę" do celów szkoleniowych - gdzie dyplomy są uznawane przez państwo. Założona w 1994 roku, Veolia Campus posiada obecnie dwadzieścia placówek, w tym cztery we Francji, i jest zaangażowana w oferowanie programów szkoleniowych dostosowanych do lokalnych potrzeb i przepisów, przy jednoczesnym poszanowaniu standardów jakości edukacji w ramach polityki szkoleniowej Grupy.

NASZ BUSINESS

Odkryj profesje, składające się na naszą firme

Ze względu na charakter naszej działalności gospodarczej oferujemy szeroki wachlarz zawodów zarówno technicznych, jak i pomocniczych, w tym inżynierię, zarządzanie projektami, usługi, handel, zakupy, finanse, zasoby ludzkie, komunikację, prawo, IT i jakość.

Będziesz zajmować się projektowaniem dużych stacji uzdatniania wody, promowaniem szerokiego portfolio autorskich technologii Veolia Water Technologies, optymalizacją naszych standardowych produktów i inwestycji w obsługę klienta.
 

Jesteś zainteresowany jedną lub kilkoma z naszych branż?

STUDENCI I EDUKACJA MŁODYCH

NASZ program "PANGEO"

Utworzony w 2004 by the Veolia group,  PANGEO program daje możliwość by na 12 lub 24 miesiące jechać do naszej zagranicznej placówki na kontrakt VIE (International Volunteering in Business).
Z możliwościami dla inżynierów, kierowników projektów, analityków biznesowych, specjalistów ds. jakości, finansów, komunikacji i zasobów ludzkich, istnieje szeroki wachlarz atrakcyjnych kontraktów w naszej ulubionej dziedzinie działalności: uzdatnianie wody!

Przez cały okres obowiązywania umowy, będziesz korzystać z indywidualnego wsparcia. Dedykowany zespół będzie ściśle monitorował Twoją integrację w wybranym przez Ciebie kraju, pomagając przy zakwaterowaniu, akulturacji, odbieraniu poczty itp. Dobrze jest czuć się wspieranym!
 

By zobaczyć nasze wszystkie VIE możliwości, kliknij tutaj

 

Relacje ze szkołami

Aby promować nasze przedsiębiorstwa i działalność, nawiązaliśmy kontakty i partnerstwo z uniwersytetami i szkołami wyższymi na całym świecie. Aktywnie uczestniczymy również w wielu forach i targach.
W celu promowania naszej działalności gospodarczej i działalności rozwinęliśmy kontakty i partnerstwo z uniwersytetami i szkołami wyższymi na całym świecie. Jesteśmy również aktywnie zaangażowani w wiele forów i targów.
 

Aby dowiedzieć się o naszej obecności na targach, zapisz się na naszą stronę Linkedin i śledź nasze nowości!

https://www.linkedin.com/company/veolia-water-technologies/


Nasze trofea w konkursie na najlepszy wynik

Przyjdź i przedstaw swoją  pracę dyplomową jury złożonemu z profesjonalistów Grupy Veolia, a otrzymasz stypendium by udać się w podróż by poznać pracę firmy Veolia w zupełnie nowym środowisku.

Od 1998 roku konkurs Trophées Performance nagradza najbardziej innowacyjną pracę wykonaną przez studentów z uniwersytetów, szkół inżynieryjnych i biznesowych podczas ostatniego roku studiów.

Zwycięzca, nagrodzony biletem lotniczym w obie strony oraz hojnym grantem na podróż, jest witany w kraju docelowym przez naszych lokalnych przedstawicieli. Stamtąd będziesz miał okazję odkryć nasze działania i wiedzę specjalistyczną, przedyskutować swoją pracę z ekspertami i przenieść swoją karierę na nowy poziom!
 

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszego konkursu Trofea wydajności i zgłosić swoje zainteresowanie udziałem? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj!
 

 

Letnie szkoły Veolii

“Zanurz” się w naszej grupie na dziesięć dni!

Jesteś pasjonatem zagadnień związanych ze zrównoważonym rozwojem i chcesz odkrywać różne zawody związane z ochroną środowiska? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o międzynarodowej działalności naszej grupy? Przyjedź do Francji i spędź z nami dziesięć dni, gdzie będziesz całkowicie zanurzony w działalności naszej grupy!

Program Veolia Summer Schools: dołącz do prezentacji na temat naszej działalności, spotkaj się z naszymi pracownikami, uczestnicz w wizytach terenowych i wiele więcej!

Aby dowiedzieć się więcej o szkołach letnich Veolia i jak się zarejestrować, kliknij tutaj.

Nasze propozycje

Czy dostrzegasz zgodność z naszymi wartościami i zawodami i chcesz wykorzystać swoje umiejętności w służbie środowisku naturalnemu?

Chcesz pracować na międzynarodowym polu, projektować standardowe produkty do uzdatniania wody, promować zaawansowane technologie domowe i uczestniczyć w projektowaniu i realizacji dużych projektów?

Chcesz dołączyć do dużej firmy bogatej w spełniające się możliwości rozwoju zawodowego?

 

Zapoznaj się z nasza ofertą i aplikuj!