30 lat niezawodnego działania filtrów Hydrotech

30 lat niezawodnego działania
Najlepsze filtry Hydrotech stały się doskonałe

Niewiele produktów jest w stanie utrzymać się na rynku przez 30 lat, ale zarówno filtry dyskowe jak i bębnowe przetrwały próbę czasu. 

Hydrotech jest spółką należącą do Veolia Water Technologies, a filtry dyskowe i bębnowe naszej produkcji są obecne na rynku już od lat 90-tych, czym niewiele firm lub urządzeń może się pochwalić.  Filtry Hydrotech najpierw zrewolucjonizowały rynek filtracji tkaninowej, a w miarę upływu lat wyprzedziły jego potrzeby i były modernizowane pod kątem indywidualnych wymagań i potrzeb naszych klientów. 

Oba produkty zostały poddane w ostatnim czasie ponad 50 modyfikacjom i  ulepszeniom, dzięki którym są bardziej trwałe, wydajniejsze i bardziej ekonomiczne w swoim działaniu.
Nasze nowoczesne produkty są odpowiednie dla branży przemysłowej i  komunalnej, do oczyszczania ścieków i wody.  

Aby dowiedzieć się więcej o historii produktów Hydrotech i korzyściach płynących z ulepszeń, zapoznaj się z najnowszym artykułem.

Poznaj nowe, ulepszone filtry Hydrotech

Filtr dyskowy - Filtr  Hydrotech Performance 

Filtr dyskowy Hydrotech jest kompaktowym systemem filtracji służącym do oczyszczania ścieków komunalnych i odzysku wody w przemyśle i nie tylko.
Dzięki zastosowaniu tkaniny filtracyjnej zamontowanej na dyskach, filtr ten posiada o 2-3 razy większą powierzchnię filtracyjną niż podobne urządzenia o podobnej powierzchni zabudowy. Ponadto filtr dyskowy Hydrotech  jest wyposażony w funkcję samooczyszczania i od 30 lat cieszy się dużą popularnością na całym świecie.

Produkt, w ostatnim czasie,  został ulepszony o ponad 50 elementów i otrzymał nazwę „Filtr Hydrotech Performance (HPF)”. Obecnie urządzenie zawiera większą liczbę dysków, z których każdy ma o 10% większą powierzchnię filtracji. Nowa wersja zapewnia dwukrotnie większą wydajność niż jej poprzednik, a przy tym jest bardziej kompaktowa.
Urządzenie to jest idealnym rozwiązaniem dla klientów wymagających systemu o mniejszej powierzchni zabudowy.

 

 

discfilter

Filtr bębnowy Hydrotech Value (HVDF)

Filtr bębnowy Hydrotech jest samoczyszczącym się filtrem przeznaczonym do komunalnych i przemysłowych zastosowań w zakresie odzyskiwania wody i filtracji ścieków. Urządzenie jest tak zaprojektowane, aby  zapobiegać rozpadowi cząstek stałych podczas filtracji, poprzez grawitacyjne kierowanie wody bez użycia  dodatkowej siły czy ciśnienia.
Urządzenie dostosowuje się do wymaganej przepustowości i wydajności przepływu.

Ulepszony filtr bębnowy, Hydrotech Value Drum Filter (HVDF,) posiada wszystko to, co jego poprzednia klasyczna wersja, i dodatkowo jest wzbogacony nowymi ulepszeniami. Ma o 20% większą pojemność bębna oraz ulepszoną konstrukcję hydrauliczną minimalizującą niepożądane straty ciśnienia. Uniwersalny panel ALPHAFLEX pozwala zaoszczędzić do 95% wody w odprowadzanych popłuczynach z płukania  poprzez kierunkowość paneli i  możliwość jej zastosowania w zależności od potrzeb.

 

drumfilter

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat urządzeń
i korzyściach płynących z ulepszeń?
Skontaktuj się z nami