Pracuj dla nas

Nasza obecność na rynku globalnym oraz polityka dynamicznej mobilności, którą się kierujemy - stanowią klucz do międzynarodowej kariery naszych pracowników. 

Naszych pracowników łączy pasja, dlatego codziennie współpracują razem w celu:

  • poprawy jakości wody pitnej na całym świecie;
  • stworzenia innowacyjnych pomysłów, związanych z oszczędzaniem wody oraz ochroną środowiska; 
  • odkrywania ekonomicznego i przemysłowego potencjału lokalnych społeczności.

 

Mobilność

Mobilność stanowi istotną cechę naszej firmy. Ze względu na skalę, złożoność oraz międzynarodowy wymiar projektów, którymi się zajmujemy, potrzebujemy wykwalifikowanych pracowników we właściwym miejscu i w odpowiednim czasie. Dlatego też, zachęcamy osoby zatrudnione w naszej firmie do korzystania z ofert wewnętrznej mobilności zawodowej. 

Mieszanka talentów

Osoby zatrudnione w grupie Veolia Water Technologies wywodzą się z różnych kultur i środowisk. Wspólnie jesteśmy w stanie stawić czoła wyzwaniom, które niesie ze sobą oczyszczanie wody na całym świecie.

Zatrudniamy nie tylko osoby doświadczone, ale również te, które dopiero zaczynają swoją karierę. Nowi pracownicy mają szansę na otrzymanie szybkiego awansu oraz istotnych dla firmy obowiązków. 

Kogo szukamy?

Potrzebujemy ludzi pomysłowych, o przywódczym duchu, wykazujących się inicjatywą. Kandydaci, jakich szukamy to eksperci w sprawach zarządzania, administracyjnych, finansowych, prawnych, technicznych oraz naukowych. 

Różnorodność

Różnorodność naszego rynku oraz naszych klientów wymaga również różnorodności naszych rozwiązań, działalności oraz pracowników.

Cenimy sobie osoby pochodzące z różnych środowisk i kultur, mówiące w odmiennym języku oraz posiadające zróżnicowane doświadczenie . Uważamy, że tacy pracownicy stanowią cenny wkład dla naszej firmy. 

Kontakty międzynarodowe

Będąc światowym liderem, posiadamy powyżej 135 oddziałów na całym świecie, dlatego też, ponad 10 000 naszych pracowników pracuje w środowisku o wymiarze międzynarodowym. Współpraca nad projektami oraz wymiana wiedzy pomiędzy osobami różnych narodowości stanowi codzienność w naszej firmie. 

Ludzie na pierwszym miejscu

Jesteśmy świadomi, że to właśnie nasi wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy odpowiadają za dobrą reputację firmy. Veolia Water Technologies to odpowiedzialny pracodawca, który zapewnia nie tylko możliwości rozwoju osobistego, ale również zawodowego. 

----------------------------------------------------------------------

Oferty pracy

Zobacz nasze aktualne oferty pracy:

----------------------------------------------------------------------

Aplikacje spontaniczne

Jeśli chcesz zostać członkiem zespołu firmy Veolia, zapraszamy serdecznie do przesłania swojej aplikacji. Na oferty pracy, zawierające CV (koniecznie z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych), czekamy pod adresem: [email protected]