Webinar Mobile Water Services

Ciągłość produkcji podczas planowanych remontów lub awaryjnych zatrzymań stacji uzdatniania wody

2 kwietnia od godz. 10 do 10:45 zapraszamy na bezpłatne webinar, na którym będzie można dowiedzieć się jak zapewnić ciągłość produkcji podczas planowanych remontów lub awaryjnych zatrzymań stacji uzdatniania wody przy zastosowaniu rozwiązań Veolia Mobile Water Services. 

Niezależnie od tego, czy chodzi o rutynowy remont, czy nieprzewidzianą sytuację awaryjną, która ma wpływ na zakład uzdatniania wody, to warto posiadać plan, który zagwarantuje, że nie wystąpią przerwy w produkcji, awarie zasilania, zmiany jakości wody, niedobór wody i inne nieoczekiwane zdarzenia. Aby sprostać takim sytuacjom, Veolia Water Technologies opracowała Plan ReAct jako dodatkowy plan bezpieczeństwa uzdatnianej wody, który może być zastosowany w każdym zakładzie.

Podczas webinar nasz ekspert - Jakub Jasiński, Business Development Manager Veolia Mobile Water Services, przedstawi mobilne rozwiązania zapewniające utrzymanie produkcji uzdatnionej wody, ich typowe aplikacje i przykłady z realizacji, a także wyjaśni w jaki sposób usługa najmu może bezpiecznie dostarczać uzdatnioną wodę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Zapraszmy do zapisywania się na wydarzenie: webinar Veolia Mobile Water Services 

Webinar będzie prowadzone w języku polskim.

Share