25/02/2020

Veolia wprowadza na rynek SIRION™ Advanced - nowy, bezkonkurencyjny system odwróconej osmozy do produkcji wody o wysokiej jakości

Poprzez Solys, swoją wewnętrzną platformę produkcyjna i globalną platformę logistyczną, Veolia Water Technologies (Veolia) ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu na rynek produktu SIRION™ Advanced. SIRION™ Advanced, kompaktowy system typu plug-and-play, zintegrowany z usługami cyfrowymi AQUAVISTA™, jest dedykowany do produkcji wysokiej jakości wody procesowej dla przemysłu.

Sektory produkcyjne oraz przemysł energetyczny wymagają wysokiej czystości wody oraz energooszczędnych systemów produkcji wody procesowej. SIRION™ Advanced spełnia te oczekiwania, usuwając do 98% rozpuszczonych substancji nieorganicznych i ponad 99% rozpuszczonych substancji organicznych, koloidów i cząstek.

System jest odpowiedni dla większości sektorów przemysłu oraz projektów mających na celu ponowne wykorzystanie uzdatnionej wody. Typoszereg SIRION™ Advanced obejmuje 11 w pełni znormalizowanych modeli urządzeń dobieranych w zależności od wymaganego przepływu permeatu, tj. od 100 do 5.000 l/h. Dodatkową zaletą jest krótki czas czas dostawy urządzeń.

Nowy SIRION™ Advanced jest produktem typu "plug-and-play", najbardziej przyjaznym dla użytkownika, standardowym i małym montowanym na ramach urządzeniem odwróconej osmozy (RO) dostępnym na rynku. Zaprojektowany został z myślą o łatwej obsłudze przez techników serwisowych i użytkowników końcowych.

Do nowych funkcji zalicza się przede wszystkim:

  • Nowoczesny 7-calowy ekran dotykowy HMI
  • Konstrukcja Veolii umożliwia łatwą integrację urządzenia ze standardowymi liniami oczyszczania
  • Łatwy transport: długość membranowego zbiornika ciśnieniowego została zredukowana do zaledwie 1 metra
  • Szybkie uruchomienie: zmodernizowana konstrukcja nie wymaga demontażu i ponownego montażu na miejscu, system uruchamia się w ciągu 2 godzin
  • Przyjazny dla użytkownika serwis z oprzyrządowaniem, zaworami z przodu urządzenia w celu łatwej konserwacji i obsługi (brak ukrytych połączeń)
  • Nowy sterownik VEOLIA RO40. Możliwość monitorowania i sterowania lokalnie za pomocą interfejsu HMI lub zdalnie za pomocą usług cyfrowych AQUAVISTA™
  • W pakiecie z umową serwisową i obsługa poprzez ogólnoświatową sieć serwisową Veolia 

Aby dowiedzieć się więcej o tej nowej ofercie Veolia, obejrzyj film o SIRION™ Advanced 

Więcej informacji dostępnych tutaj -->

------

Veolia jest uznaną światową marką specjalizującą się w optymalnym zarządzaniu zasobami naturalnymi. Zatrudnia ponad 171 000 pracowników na całym świecie. Grupa tworzy i wdraża rozwiązania w zakresie gospodarki wodnej, gospodarki odpadami i energią. Rozwiązania te przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju miast i przemysłu. Rozwijając trzy uzupełniające się działalności, Veolia zapewnia dostęp do zasobów, chroni je oraz odnawia.
W 2018 roku, Veolia zaopatrzyła w wodę pitną 95 milionów mieszkańców, a 63 miliony objęła usługą kanalizacyjną. Wyprodukowała 56 mln MWh energii i przekształciła 49 milionów ton odpadów w nowe materiały i energię. W 2018 roku Veolia Environnement (notowana na giełdzie w Paryżu: Paris Euronext: VIE), odnotowała obroty w wysokości 25,91 mld euro. 
www.veolia.com

Share