12/07/2019 - Warszawa, Kraków

Poland Business Run 2019

Po raz kolejny nasi pracownicy będą uczestniczyć w biegu charytatywnym Poland Business Run w Krakowie i Warszawie, który jest organizowany w dniu 8 września 2019 r.

W tym roku firmę Veolia Water Technologies reprezentować będą trzy drużyny - w Krakowie „Veolia HRMax” i „Veolia Water Bombs” oraz w Warszawie - „Pędząca Veolia”. 

Celem tegorocznego biegu w Krakowie jest pomoc w zebraniu pieniędzy na rehabilitację Marcina Pędzik i jego syna Alana oraz na rehabilitację i zakup protezy dla Marcina Kasprzyka. Bieg w Warszawie ma na celu wsparcie finansowe Joanny Szyłak oraz Adama Fierasiewicza i umożliwienie zakupu protez, które pomogą im cieszyć się życiem i realizować dążenie do osiągnięcia jak najlepszej sprawności fizycznej. 

Dlaczego warto brać udział w Biegu?
Oto wypowiedzi naszych pracowników, którzy uczestniczyli w poprzednich edycjach: 

„Ten bieg to nie tylko kolejne kilometry dla twojego lepszego samopoczucia i rekordu życiowego, ale przede wszystkim pomoc osobom niepełnosprawnym. Biegniesz i pomagasz! Ty też dasz radę! Weź udział w Poland Business Run.” - Paweł Braś

„…Bo decyzja o starcie mobilizuje do treningu. Fajnie zadbać o siebie robiąc jednocześnie coś dobrego dla innych (charytatywny charakter imprezy). Bo jest super atmosfera. Bo trasa w ścisłym centrum Krakowa jest wyjątkowa. Bo fajnie być częścią drużyny. Bo dystans jest świetny - na tyle krótki, że każdy może spróbować a bardziej doświadczony biegacz ma szanse rozwinąć trochę większą prędkość niż w typowych biegach długodystansowych. I dlatego, że mam już zestaw koszulek zaczynając od pierwszej edycji w 2012. ;-)” - Łukasz Kaczmarek

„Motywuje do rywalizacji i ruszania się przed tymi zawodami...” – Mirosław Gierut

Trzymamy kciuki za nasze drużyny oraz zapraszamy do wspierania i kibicowania:
Pędząca Veolia: https://polandbusinessrun.pl/pl/pbr/warszawa/team/19225
Veolia HRMax: https://polandbusinessrun.pl/pl/pbr/krakow/team/21125
Veolia Water Bombs: https://polandbusinessrun.pl/pl/pbr/krakow/team/20961

Share