Aktualności

wybierz rok

Wynik

1| 2| 3| 4| 5

Jak zabezpieczyć się przed utratą ciągłości produkcji z powodu niedoboru wody za pomocą Mobilnych Stacji Uzdatniania Wody

26/05/2020

Rosnący niedobór wody słodkiej z powodu rosnącego zapotrzebowania na wodę i zmieniającego się klimatu stanowi poważne zagrożenie dla przedsiębiorstw produkcyjnych. Rozwiązaniem problemu może być zapewnianie tymczasowego uzdatniania wody. Mobilne usługi wodne Veolia są dobrze przygotowane do spełnienia pilnych i awaryjnych wymagań zakładów produkcyjnych, a tymczasowy system uzdatniania wody jest idealnym rozwiązaniem w nagłych wypadkach i może zapewnić ciągłość produkcji czystej wody w sytuacjach nieprzewidzianych.

Program ochrony zasobów wodnych "Zero water" w zakładzie produkcyjnym Nestle w chińskim Qingdao

22/05/2020

W celu ochrony zasobów wodnych w prowincji Shandong, gdzie znajduje się zakład produkcyjny w Qingdao, przy wsparciu firmy Veolia Water Technologies, Nestlé realizuje międzynarodowy program "Zero wody". Po Lagos de Moreno w Meksyku i Mossel Bay w RPA, jest to trzeci zakład Nestlé produkujący mleko w proszku i produkty mleczne, który stosuje rozwiązanie Veolia polegające na odzysku i oczyszczaniu wody z produkcji, a następnie jej ponownym wykorzystywaniu do procesów operacyjnych zakładu. 

Działalność Veolia Water Technologies Sp. z o.o. w czasie epidemii koronawirusa w Polsce

06/04/2020 - Warszawa, Kraków, Tychy

W związku z trwającym stanem zagrożenia COVID-19 oraz zgodnie z rekomendacjami WHO, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego Veolia Water Technologies Sp. z o.o. wprowadziła zasady, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa zarówno swoim Pracownikom, jak i naszym Klientom

Veolia wprowadza na rynek SIRION™ Advanced - nowy, bezkonkurencyjny system odwróconej osmozy do produkcji wody o wysokiej jakości

25/02/2020

Poprzez Solys, swoją wewnętrzną platformę produkcyjną i globalną platformę logistyczną, Veolia Water Technologies (Veolia) ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu na rynek produktu SIRION™ Advanced. 

Nie tylko mleko i woda - Nowe technologie zmieniają mleczarnie

18/02/2020

Globalny popyt na mleko, ser, jogurt i inne produkty mleczne stale rośnie, dlatego też obawy związane z zarządzaniem kosztami i energią napędzają wprowadzanie nowych technologii w mleczarniach mając m.in. na celu optymalizację i kontrolę kosztów zużycia wody.

Artykuły w czasopismach "Chemia przemysłowa" oraz "Energetyka cieplna i zawodowa"

03/01/2020

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami na temat działalności Veolia Water Technologies, które ukazały się w czasopismach "Chemia przemysłowa" oraz "Energetyka cieplna i zawodowa", wydawanych przez BMP Sp. z o.o.

ERKO: czeskie piwo warzone z wykorzystaniem wody z odzysku

25/10/2019 - Czechy

W celu podniesienia świadomości społeczeństwa na temat znaczenia zachowania wody, browar Čížová w Czechach opracował - wraz z Veolią - piwo warzone z wykorzystaniem wody pochodzącej z odzysku.

Veolia Water Technologies na Business Run 2019

16/09/2019 - Kraków, Warszawa

8 września 2019 roku odbyła się kolejna edycja VIII-ego już charytatywnego biegu sztafetowego Poland Business Run, zorganizowanego na rzecz osób z niepełnosprawnością ruchową, w którym uczestniczyli przedstawiciele naszej firmy. 

NURION™ - system odwróconej osmozy dla przemysłu spożywczego i napojów

22/07/2019 - Saint Maurice, Francja

Veolia wprowadziła na rynek urządzenie NURION™, system odwróconej osmozy, zaprojektowany do produkcji wody wysokiej jakości dla przemysłu spożywczego i produkcji napojów 

Poland Business Run 2019

12/07/2019 - Warszawa, Kraków

Po raz kolejny nasi pracownicy będą uczestniczyć w biegu charytatywnym Poland Business Run w Krakowie i Warszawie, który jest organizowany w dniu 8 września 2019 r.
W tym roku firmę Veolia Water Technologies reprezentować będą trzy drużyny.

1| 2| 3| 4| 5

Share