Aktualności

wybierz rok

Wynik

1| 2| 3| 4

Veolia wprowadza na rynek SIRION™ Advanced - nowy, bezkonkurencyjny system odwróconej osmozy do produkcji wody o wysokiej jakości

25/02/2020

Poprzez Solys, swoją wewnętrzną platformę produkcyjną i globalną platformę logistyczną, Veolia Water Technologies (Veolia) ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu na rynek produktu SIRION™ Advanced. 

Nie tylko mleko i woda - Nowe technologie zmieniają mleczarnie

18/02/2020

Globalny popyt na mleko, ser, jogurt i inne produkty mleczne stale rośnie, dlatego też obawy związane z zarządzaniem kosztami i energią napędzają wprowadzanie nowych technologii w mleczarniach mając m.in. na celu optymalizację i kontrolę kosztów zużycia wody.

Artykuły w czasopismach "Chemia przemysłowa" oraz "Energetyka cieplna i zawodowa"

03/01/2020

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami na temat działalności Veolia Water Technologies, które ukazały się w czasopismach "Chemia przemysłowa" oraz "Energetyka cieplna i zawodowa", wydawanych przez BMP Sp. z o.o.

ERKO: czeskie piwo warzone z wykorzystaniem wody z odzysku

25/10/2019 - Czechy

W celu podniesienia świadomości społeczeństwa na temat znaczenia zachowania wody, browar Čížová w Czechach opracował - wraz z Veolią - piwo warzone z wykorzystaniem wody pochodzącej z odzysku.

Veolia Water Technologies na Business Run 2019

16/09/2019 - Kraków, Warszawa

8 września 2019 roku odbyła się kolejna edycja VIII-ego już charytatywnego biegu sztafetowego Poland Business Run, zorganizowanego na rzecz osób z niepełnosprawnością ruchową, w którym uczestniczyli przedstawiciele naszej firmy. 

NURION™ - system odwróconej osmozy dla przemysłu spożywczego i napojów

22/07/2019 - Saint Maurice, Francja

Veolia wprowadziła na rynek urządzenie NURION™, system odwróconej osmozy, zaprojektowany do produkcji wody wysokiej jakości dla przemysłu spożywczego i produkcji napojów 

Poland Business Run 2019

12/07/2019 - Warszawa, Kraków

Po raz kolejny nasi pracownicy będą uczestniczyć w biegu charytatywnym Poland Business Run w Krakowie i Warszawie, który jest organizowany w dniu 8 września 2019 r.
W tym roku firmę Veolia Water Technologies reprezentować będą trzy drużyny.

Napisali o nas

08/07/2019 - Kraków

Prezentujemy wybrane artykuły opublikowane na portalach informacyjnych i branżowych na temat podpisanego listu intencyjnego pomiędzy Kraków Airport a Veolia Water Technologies i planowanej instalacji oczyszczania wód opadowych pochodzących z terenu lotniska. 

Oczyszczanie wód opadowych dla Kraków Airport

17/06/2019 - Kraków

Veolia Water Technologies opracuje rozwiązanie do oczyszczania wód opadowych dla lotniska Kraków-Balice

Webinar nt. mobilnych systemów uzdatniania wody

06/05/2019

W dniu 7 maja 2019 r. o godz.10 zapraszamy na webinar na temat mobilnych systemów uzdatniania wodyorganizowane przez Veolia Mobile Water Services.

1| 2| 3| 4

Share