Aktualności

wybierz rok

Wynik

1| 2| 3| 4| 5

Oczyszczalnia ścieków komunalnych dla Gminy Budzów

22/01/2021

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego jedną z naszych ostatnich realizacji – nowoczesną oczyszczalnię ścieków komunalnych oddaną do eksploatacji Gminie Budzów (Zarządcy instalacji) 

Filtry HYDROTECH – najlepsza sprawdzona alternatywa dla osadników

03/11/2020

Filtry dyskowe Hydrotech są jedną z najbardziej skutecznych metod filtracyjnych - usuwają 90% zawiesiny i zanieczyszczeń mechanicznych bez konieczności dozowania środków chemicznych. 

Oświadczenie dotyczące Oczyszczalni Ścieków "Czajka"

11/09/2020

W związku z informacjami pojawiającymi się w mediach, dotyczącymi awarii kolektorów odprowadzających ścieki z lewobrzeżnej Warszawy do oczyszczalni ścieków "Czajka" w Warszawie informujemy, że Veolia Water Technologies Sp. z o.o. nie brała udziału w realizacji kontraktu o wspomnianym zakresie. 

Veolia wprowadza urządzenie TERION ™ S - urządzenie do produkcji wysokiej jakości wody demineralizowanej

31/07/2020

Veolia Water Technologies wprowadza na rynek TERION™ S, pakietowe urządzenie łączące jednostopniową odwróconą osmozę (RO) i ciągłą elektrodejonizację (CEDI) do produkcji wysokiej jakości wody dejonizowanej do zastosowań laboratoryjnych, energetycznych i ogólnych zastosowań przemysłowych. Ten nowy produkt został zaprojektowany i wyprodukowany przez poprzez wewnętrzną globalną platformę produkcyjną i logistyczną.

ZLD czyli jak łączenie technologii eliminuje ciekły zrzut

19/06/2020

Niedobór wody i rosnące ukierunkowanie na ograniczenie oddziaływania na środowisko z zastosowań przemysłowych kładą duży nacisk na odzysk i ponowne wykorzystanie tego cennego zasobu. Dlatego konieczne staje się wprowadzenie rozwiązań zerowego odpływu cieczy (ZLD – Zero Liquid Discharge) w prawie każdej większej aplikacji przemysłowej. 
Przykładem takiej inwestycji jest oczyszczalnia ścieków zrealizowana dla producenta czekolady. 

Veolia wprowadza na rynek TERION™, nową standaryzowaną jednostkę, która łączy RO-CEDI w jednym urządzeniu

04/06/2020

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, Veolia Water Technologies, poprzez swoją wewnętrzną globalną platformę produkcyjną i logistyczną SOLYS, opracowała nową zintegrowaną jednostkę RO-CEDI typu Plug & Play do produkcji wody zdemineralizowanej.

Jak zabezpieczyć się przed utratą ciągłości produkcji z powodu niedoboru wody za pomocą Mobilnych Stacji Uzdatniania Wody

26/05/2020

Rosnący niedobór wody słodkiej z powodu rosnącego zapotrzebowania na wodę i zmieniającego się klimatu stanowi poważne zagrożenie dla przedsiębiorstw produkcyjnych. Rozwiązaniem problemu może być zapewnianie tymczasowego uzdatniania wody. Mobilne usługi wodne Veolia są dobrze przygotowane do spełnienia pilnych i awaryjnych wymagań zakładów produkcyjnych, a tymczasowy system uzdatniania wody jest idealnym rozwiązaniem w nagłych wypadkach i może zapewnić ciągłość produkcji czystej wody w sytuacjach nieprzewidzianych.

Program ochrony zasobów wodnych "Zero water" w zakładzie produkcyjnym Nestle w chińskim Qingdao

22/05/2020

W celu ochrony zasobów wodnych w prowincji Shandong, gdzie znajduje się zakład produkcyjny w Qingdao, przy wsparciu firmy Veolia Water Technologies, Nestlé realizuje międzynarodowy program "Zero wody". Po Lagos de Moreno w Meksyku i Mossel Bay w RPA, jest to trzeci zakład Nestlé produkujący mleko w proszku i produkty mleczne, który stosuje rozwiązanie Veolia polegające na odzysku i oczyszczaniu wody z produkcji, a następnie jej ponownym wykorzystywaniu do procesów operacyjnych zakładu. 

Działalność Veolia Water Technologies Sp. z o.o. w czasie epidemii koronawirusa w Polsce

06/04/2020 - Warszawa, Kraków, Tychy

W związku z trwającym stanem zagrożenia COVID-19 oraz zgodnie z rekomendacjami WHO, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego Veolia Water Technologies Sp. z o.o. wprowadziła zasady, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa zarówno swoim Pracownikom, jak i naszym Klientom

Veolia wprowadza na rynek SIRION™ Advanced - nowy, bezkonkurencyjny system odwróconej osmozy do produkcji wody o wysokiej jakości

25/02/2020

Poprzez Solys, swoją wewnętrzną platformę produkcyjną i globalną platformę logistyczną, Veolia Water Technologies (Veolia) ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu na rynek produktu SIRION™ Advanced. 

1| 2| 3| 4| 5

Share